Connect with us

Политика

в Раді оцінили зламаний мікрофон Разумкова в 11,5 тисячі


Мікрофон Голови Верховної Ради, який був зламаний Юлією Тимошенко під час блокування президії парламенту 6 лютого, не підлягає ремонту і коштує 11 550 грн.

Про це йдеться у відповіді Інформаційного управління Апарату ВР на запит Укрінформу.

"… в сесійній залі був виведений з ладу мікрофонний пульт AKG, в якому зламаний, не підлягає ремонту і не придатний до подальшої експлуатації капсуль до мікрофона на гнучкій ніжці AKG СК-47. Вартість одного капсуля до мікрофона на гнучкій ніжці AKG СК 47 згідно прайс-листів постачальників становить 11 550,00 гривень ", — йдеться у відповіді на запит.

У той же час, на питання, чи були відшкодовані кошти на новий мікрофон партією ВО "Батьківщина", в інформуправлінні уточнили, що Апарат ВР не є розпорядником такої інформації.

Читайте також: Арахамія хоче, щоб Тимошенко заплатила в 10-кратному розмірі за поламаний мікрофон

Як повідомляв Укрінформ, голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко в четвер, 6 лютого, перед початком розгляду законопроекту про ринок землі в другому читанні заблокувала місце спікера, зламала його мікрофон, поранивши при цьому палець.

Після цього Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час виступу з трибуни парламенту заявив, що не може вести далі засідання, і передав слово своєму першому заступнику Руслану Стефанчук.

Источник

Comments

Новости