Connect with us

Коррупция

Українцям все частіше відмовляють в оренді квартир: причини — Украинские новости


Власники квартир в Києві можуть відмовити в оренді через домашніх вихованців, а також через наявність дітей.

портал «сьогодні»Зібрав ТОП причин в Україні, через які вам відмовлять в оренді столичного житла.

Кот, собака, а іноді навіть хом’ячок. Якщо є домашні улюбленці — готуйся до проблем з орендою житла. Саме такі квартиранти в ТОПі відмов. З цим зіткнулася і приятелька Назара:

«Подругу не пустили з котом жити, вони жили, але приховували кота. Господиня була проти, але кіт дорожче, ніж вимоги господині. Та сказала, що не любить тварин і все ».

Ховала вусатого два місяці. Коли ж зізналася, власниця квартири вигнала обох.

«Сказала, що раз так, то йдіть іншу квартиру шукайте».

Щоб господарі були більш поступливими, ріелтори рекомендують внести певні пункти в договір про оренду.

«Будуть вказані витрати, якщо будуть десь виявлені пошкодження, завдані тваринами», — пояснює Олександр Гришко, ріелтор.

На другому місці ТОПу небажаних квартирантів ті, у кого маленькі діти. З десяти орендодавців на таке погодиться ледь половина.

«У схожій ситуації опинилася і я. Рік тому, коли прийшла підписувати договір про оренду житла, власник квартири подивився на мене і сказав: «20 років, занадто молода, відмовляємо», — розповідає Дарина Панченко, кореспондент.

Нелегко зняти кут і студентам, переконує Дмитро. З ним відмовилися підписувати папери, мовляв, тому, що він … хлопець.

«Я спілкувався з ним через рієлтора, він сказав, що господар проти. Не влаштовує те, що будуть хлопці жити. Не довіряють хлопцям чомусь », — розповідає Дмитро.

У тих, хто здає квадрати, є ідеальний портрет орендаря.

«Хочуть знайти клієнта, який вже працює, має наприклад дружину. Власникам здається, що це впевненість в тому, що вони будуть довгий час тут жити. Тому що це пара », — зазначає Олександр Гришко.

У той же час ріелтори заспокоюють, пильно вивчають майбутніх квартирантів тільки третина власників. Для інших головне не пів або вік, а своєчасна оплата житла.

. [TagsToTranslate] å

Источник — АнтикорComments

Новости