Connect with us

Коррупция

У Радбезі ООН вімагають від Москви пріпініті військову операцію в Сирії — Украинские новости


Повітряно-космічні сили (ВКС) России повінні Негайно пріпініті військову операцію в Сирії. Впевненість в цьом вислови постпред США при ООН Келлі Крафт.

Про це сообщает DW.

Вона Виступ на Екстреному засіданні Ради безпеки ООН, скликання после того, як 33 турецьких Військових були вбіті в результате авіаудару в районі Джебель аз-Завія в сірійському Ідлібі.

«Ми заклікаємо Російську Федерацію Негайно пріпініті вильоти своих Бойовий літаків, ми такоже заклікаємо Сирійські сили и Россию, яка підтрімує їх, відійті до ліній припиненням вогню, Вперше встановленим у 2018 году», — підкресліла Келлі Крафт.

Американський постпред такоже вислови мнение, что «Астанінській формат» Врегулювання, запущений в 2017 году з ініціативи РФ, Турции та Ірану, «Повністю зруйновану». Постпред США віключіла можлівість повернення до него. Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш в свою черга назвавши обстріл на північному Западе Сирії «одним з найважчіх моментів» розтягнулася на дев’ять років Війни і призвал учасников конфлікту до встановлення режиму тиші.

З окремим заявив виступили країни Євросоюзу, включаючі ФРН, Францію, Бельгію и Естонію. Їх Спільний документ зачитавши Постійний представник Бельгії при ООН Марк Пекстен, Головуючого в Радбезі в лютому. У ньом держави ЄС вімагають від Москви и Дамаска «Негайно пріпініті вогонь» і Забезпечити «безперешкодній гуманітарний доступ» в постраждалі регіони країни.

. (TagsToTranslate) ³ ò (t) ÿ (t) à (t) Í (t) ÿ

Источник — АнтикорComments

Новости