Connect with us

Бизнес

У Мінекономіки заявили, що вони збираються залучати фінансування в Україні — Украинские новости


Українська економіка — недоінвестована. І щоб вона росла, потрібно збільшити обсяг інвестицій в країну.

Про це заявили в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

У планах міністерства наростити обсяг як зовнішніх, так і внутрішніх інвестицій.

«Без варіантів»: В ЄС відмовилися переглядати ембарго на експорт української курятини

«Необхідно залучити протягом 5 років не менше 50 млрд дол. США прямих іноземних інвестицій і відповідне збільшення ПІІ на душу населення до 2 тис дол. США, а також збільшення щорічних обсягів внутрішнього інвестування більш ніж в 2 рази, що дозволить знизити знос основних фондів з 60,6% до 48% «, — вважають в міністерстві.

Один із шляхів залучення інвестицій — держпідтримка інвестпроектів з використанням державних капітальних вкладень, кажуть в Мінекономіки. Форми такої підтримки, а також принципи і умови її надання закріплені положеннями ЗУ «Про інвестиційну діяльність».

«Напрями інвестиційної діяльності, за якими надається державна підтримка для реалізації інвестиційних проектів, визначаються стратегічними або програмними документами, затвердженими в установленому законодавством порядку відповідно до частини першої статті 12-1 Закону (» Про інвестиційну діяльність «, — ред.)», — повідомили в Мінекономіки, додавши, що державні капітальні вкладення направляються на створення, реконструкцію, технічне переоснащення основних засобів держвласності, очікуваний термін корисного використання яких перевищує один рік відповідно до Бюджетного кодексу України.

Борг в $ 250 млн: «Газпром» подав до суду арбітраж на «Молдовгаз»

Крім інвестицій, зростанню економіки буде сприяти розвиток ключових ринків — праці, капіталу, землі і технологій, додали в Мінекономіки.Source link

Comments

Новости