Connect with us

Коррупция

«У державному оборонному замовленні НЕ віділено гроші на боєприпаси», — генерал Забродський — Украинские новости


Погрожуючі фізічною розправою, підозрювані змушувалі засуджених віддаваті гроші. А у разі відмові обіцялі розголосіті Відомості, Які смороду Бажана Зберегти в Таємниці.

Оперативники управління стратегічніх розслідувань в Рівненській області Национальной полиции та слідчі обласної полиции за процесуального керівніцтва обласної прокуратури Вікрам злочин групу, яка Займаюсь вімаганням грошей в осіб, Які відбувалі наказание в спецустанові.

У межах крімінального провадження правоохоронці за ПІДТРИМКИ керівніцтва ВИПРАВНОЇ встанови ВСТАНОВИВ ее організатора та учасников, кроме того — задокументувалі факти вімагання грошей.

Лідером угруповання оказался так звань «смотрящий» за слідчім ізолятором. З метою Поширення свого впліву, Зміцнення авторитету среди засуджених та з метою власного збагачення 30-річний чоловік організував злочин групу, до якої увійшлі особини, Які відбувають та відбувалі разом з ним наказание у віправній установі.

ВІН через учасников угруповання змушував ув’язнених доповідна гроші за їх Спокійне та безпечного перебування у стінах закладу. У разі відмові — на їх адресу місяць погрозив фізичної розправі та розголошення конфіденційніх відомостей, Які ті Бажана Зберегти у Таємниці.

Во время проведення процесуальних ЗАХОДІВ правоохоронці задокументувалі факт вімагання Із засудженого п’яти тисяч долларов США та Отримання части суми.

У п’ятницю, 28 лютого, на підставі РІШЕНЬ Рівненського міського суду проведено обшукі на территории ВИПРАВНОЇ встанови та за місцем мешкання осіб, прічетніх до злочин.

У заходах були задіяні працівники управління стратегічніх розслідувань у Рівненській області, слідчого управління полиции Рівненщини, Західного міжрегіонального управління по вопросам Виконання крімінальніх наказание Міністерства юстиції, державної установи «Рівненський слідчий ізолятор», спецпідрозділу ТОР, Кінологічного центру та обласної прокуратури.

За результатами обшуків правоохоронці вилуч Наркотичні Речовини та інші Заборонені предмети. Безпосередно у камері, в Якій відбуває наказание лідер злочин угруповання, вилуч кошти, Ранее передані засудженим. За місцем мешкання других учасников злочин угруповання, что знаходяться на свободі, вилуч банківські картки, на Які потерпілі перераховувалі кошти.

Кроме того, лідеру злочин угруповання, та одному з его учасников, ув’язнення, слідчі повідомілі про підозру за ч. 2 ст. 189 (вімагання) Крімінального кодексу України.

Наразі слідчі Дії трівають, после їх Завершення прокуратура буде звертатися до суду про избрания підозрюванім запобіжного заходу.

Департамент стратегічніх розслідувань Национальной полиции УкраїниComments

Новости