Connect with us

Коррупция

Сумська область: під час ліквідації пожежі вогнеборці виявило Тіло людини | СтопКор


28 лютого про 21:19 до служби порятунку «101» від ПРАЦІВНИКІВ полиции надійшла інформація про Пожежа на территории дачного кооперативу «Чисті Пруди» Велікочернеччінської сільської ради, Сумського району. На Гасіння направили черговий караул 3-ї та відділення черговий караулу 1-ї державних пожежно-рятувальних частин обласного центру.

За прібутті на місце виклику рятувальники ВСТАНОВИВ, что вогонь охопів покрівлю дачного будинку по всій площади. Щоб потрапіті в будинок довелося зламуваті вхідні двері, Які були зачінені з середини. Во время проведення розвідки в помешканні на віході з кімнати вогнеборці виявило Тіло людини.

Про 22:09 удалось локалізуваті загоряни. У коморі працівники служби порятунку нашли газовий балон, Який Негайно вінесли на вулицю. Про 23:17 Використана 8 т води, пожежа ліквідувалі.

Всього на Гасіння залучалось 8 чоловік Особова складу на 2 одиниць техніки державної служби України з ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ.

На місці пожежі працювала слідчо-оперативна група. Загибла оказался господар будинку 1967 р.н. За Попередніми Висновки фахівців, пріпустіма причина загоряни Порушення правил пожежної безпеки при ЕКСПЛУАТАЦІЇ печі.

З качана року на Сумщіні у вогні погибли 8 людей. Для Запобігання таким випадки рятувальники звертають до громадян з Проханов буті відповідальнімі у дотріманні правил пожежної безпеки!

photo_2020-02-29_09-31-15 (2) .jpg

Управління ДСНС України у Сумській області

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости