Connect with us

Коррупция

Разумков за січень отримав зарплату менше, ніж його заступники — Украинские новости


В Україні 37% населення не має Банківських рахунків, тоді як у странах Європи Показник наявності Банківських рахунків у населення наближається до 100%.

Про це заявила генеральний директор компании Mastercard в Україні Інга Андрєєва во время Презентації национальной онлайн-платформи для підприємців «Дія.Бізнес».

«Рівень Фінансової інклюзії в стране — 63%, тобто 37% доросли населення не має банківського Рахунку. Ті, что Робить Міністерство цифрової трансформації, це Дії, спрямовані, щоб Показати людям, что це не страшно и Зручний », — сказала Андрєєва.

За ее данімі, у скандинавських странах рівень Фінансової інклюзії ставити 100%, у Великобритании — 98%. Разом з тим, за ее словами, Україна зараз находится на Рівні європейськіх и світовіх трендів.

Андрєєва Наголос, что зростання Фінансової інклюзії в стране на 10% прізведе до зростання ВВП на 0,3%, что дасть додатково 10,6 млрд грн до бюджету України, повідомляє УНІАН.

За данімі Нацбанку, ОБСЯГИ безготівковіх операцій за 2019 рік стає почти 1,8 трлн грн, что склалось 50,3% від усіх операцій Із платіжнімі картками.

За кількістю операцій переважалі Безготівкові — 4,167 трлн шт. (82,4%), тобто 8 Із 10 торгових транзакцій с помощью Банківських карт були безготівковімі.

Від качана 2019 року мережа торговельних POS-терміналів в Україні Зросла на 19,7% — до 333,8 тис. одиниць.

. (TagsToTranslate) ï (t) MasterCard (t) à (t) å à (t) èComments

Новости