Connect with us

Политика

Президент України вшанував пам’ять воїнів-афганців — Украинские новости


Офіс Президента вимагає від програми «Схеми: корупція в деталях» спростувати опубліковану інформацію про поїздку Володимира Зеленського в Оман і звертається до суду з позовом.

Відповідну заяву опубліковано на сайті глави держави.

«Офіс Президента України чекає від програми« Схеми »спростування відомостей, що не відповідають дійсності, і припущень, зроблених на їх основі. Ми звертаємося до суду з позовом, в якому вимагати спростувань і вибачень», — йдеться в повідомленні.

В ОП також звертають увагу громадського мовника, телеканалу «UA: Перший», на поширення в його ефірі інформації, «не соответствуещее дійсності і є відвертою маніпуляцією суспільною свідомістю».

«Офіс Президента України заявляє, що інформація, викладена в сюжеті програми« Схеми »про зустріч Президента України з високопоставленим діцом Російської Федерації, що нібито мала місце в Омані, цілком і повністю не відповідає дійсності», — запевнили в ОП.

Відзначається, що Президент України «ніколи в житті» не зустрічався (особисто або в рамках міжнародних заходів), не розмовляв і не спілкувався іншим способом з секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим.

Читайте також: Зеленський і Патрушев ніколи не зустрічалися і не говорили — Мендель

«Оприлюднення висновків, які ґрунтуються не на фактах або свідченнях, а на домислах і відомостях з якихось таємних« джерел », яке має місце у випуску програми« Схеми », Офіс Президента України розцінює як відверту маніпуляцію громадською думкою. Коли таку маніпуляцію здійснюють в соціальних мережах анонімні акаунти в рамках інформаційних операцій агресора проти України, це ще можна пояснити логікою гібридної війни. Але коли так само роблять українські журналісти — це виходить за межі представ еній про вільну журналістику як такої «, — підкреслили в ОП.

Як повідомляв Укрінформ, 5 січня Офіс Президента повідомив, що Володимир Зеленський разом з родиною прибув в Оман рейсовим літаком за власні кошти. Зазначалося, що поїздка була приватною.

13 лютого в програмі «Схеми: корупція в деталях» було оприлюднено інформацію, що, згідно з інформацією з публічних онлайн-сервісів відстеження повітряних суден, чартерний літак, на якому Зеленський 8 січня терміново повертався зі столиці Оману Маската до Києва, нібито прибув в Оман з Москви. За даними журналістів, цим літаком прибув секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

У зв’язку з цим керівник ОП Андрій Єрмак заявив, що журналістське розслідування не має ніякого об’єктивного твердження і не підкріплено фактами.

Comments

Новости