Connect with us

Коррупция

«Не привертайте уваги і не відволікайтеся». Патрульні розповіли, як не стати жертвою автозлодіїв — Украинские новости


Крадіжка з автомобіля — досить поширене явище і часто відбувається по безпечності самих власників. В патрульної поліції України дали свої поради, як громадянам не стати жертвою автомобільних злодіїв.

1. Не залишати цінні речі в салоні автомобіля

Заради зменшення ризику стати жертвою зловмисників, не залишайте сумки, телефони, реєстратори та інші цінні речі всередині автомобіля. Найгірше, що ви можете зробити для власного авто — привернути увагу злодіїв, залишивши в салоні цінні речі.

2. Закривати машину на замок і не залишати ключі в замку запалювання

Закривати машину потрібно завжди, а не тільки коли ви йдете надовго у справах. Навіть на заправках, шиномонтажах, а особливо тоді, коли ви зупинилися, щоб зайти в магазин. Також пам’ятайте найпростішу схему зловмисників, яка побудована на відволікання водія. У той час коли один відволікає водія, розмовою або проханням допомогти, його напарник швидко відкриває задні двері і забирає з салону цінні речі.

3. Вибирати правильні паркувальні місця

У нічний час найкраще залишати свій автомобіль в гаражі або на стоянці з цілодобовою охороною, якщо це не можливо, тоді варто підшукати освітлену ділянку в зоні дії камер відеоспостережень.

4. Встановити надійну сигналізацію

У більшості сучасних автомобілів стоїть штатна сигналізація, яку вже навчилися відключати більшість автокрадіїв. А ось електронна сигналізація, доповнена додатковими механічними засобами захисту, створить суттєві перешкоди зловмисникові для швидкого заволодіння вашими речами або навіть автомобілем.

. [TagsToTranslate] ë

Источник — АнтикорComments

Новости