Connect with us

Коррупция

Нацкорпус заявив про готовність звинуватити Зеленського в державній зраді — Украинские новости


Вимагаємо від президента Зеленського офіційно відреагувати на розслідування журналістів і оприлюднити всю інформацію про зустріч з секретарем РНБО РФ Миколою Патрушевим, яка, нібито, сталася в Омані.

Якщо цього не відбудеться, дії президента України будуть розцінені як державна зрада, а Нацкорпус підтримає звернення до парламенту про створення спеціальної слідчої комісії з цього питання.

такеЗаявабуло опубліковано 14 лютого насайтіполітичної партії «Національний Корпус».

У партії переконані, що переговори з топ-чиновниками РФ в умовах війни не можуть відбуватися таємно, тому що це так само державній зраді. Тим більше, коли мова йде про довірену особу Путіна.

«Оприлюднена журналістами інформація про можливу таємну зустріч президента Зеленського з довіреною особою Путіна — екс-главою ФСБ, а нині секретарем РНБО РФ Миколою Патрушевим — це загроза національній безпеці. Зеленський повинен припинити ховатися від народу і дати чітку відповідь на питання, які хвилюють суспільство: це був державний або приватний візит, він здійснювався за державні або приватні кошти, була зустріч з Патрушевим чи ні, про що проходили переговори. Таємні зустрічі на курортах прийнятні для закоханих і і для куратора-ФСБшника і його агента, а не для глави держави і секретаря РНБО країни-агресора. Тим більше такі зустрічі є неприйнятними під час війни і можуть бути розцінені як державна зрада «, — заявили в« Національному Корпусі ».

Косюк

Представники партії також звернулися до президента Зеленському з вимогою негайно відреагувати на опубліковану журналістами інформацію про його візит в Оман і дати офіційні пояснення. В іншому випадку Нацкорпус заявив про готовність звинуватити президента України в державній зраді і звернутися до Верховної Ради про створення спеціальної слідчої комісії з цього питання.

«Національний Корпус вимагає від президента Зеленського офіційно відреагувати на розслідування, опубліковане журналістами, повністю розкрити інформацію про програму візиту в Оман, а також переговори, які відбувалися під час цієї поїздки. В іншому випадку український народ матиме всі підстави вимагати детального розслідування діяльності президента України на предмет державної зради. Національний Корпус підтримає звернення до парламенту про створення спеціальної слідчої комісії з цього питання «, —повідомив Нацкорпус.

. [TagsToTranslate] í

Источник — АнтикорComments

Новости