Connect with us

Политика

Кремль назвав фейком інформацію про зустріч Зеленського і Патрушева — Украинские новости


Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав класичним прикладом фейк-ньюс інформацію про нібито що відбулася в Омані зустрічі президента України Володимира Зеленського та секретаря Ради безпеки РФ Миколи Патрушева.

Про це повідомляє ТАСС.

«По-російськи це називається брехнею, а по-англійськи це називається фейк-ньюс. Це абсолютно класичний приклад фейк-ньюс », — сказав Пєсков, коментуючи журналістам відповідну публікацію.

Відповідаючи на питання, з чим може бути пов’язане поширення таких відомостей, представник Кремля припустив, що автори подібних публікацій «або переслідують якісь провокаційні цілі, або це жага наживи».

Як повідомляв Укрінформ, 5 січня Офіс Президента повідомив, що Володимир Зеленський разом з родиною прибув в Оман рейсовим літаком за власні кошти. Зазначалося, що поїздка була приватною.

Читайте також: ОП йде в суд через розслідування «Схем» про поїздку Зеленського в Оман

13 лютого в програмі «Схеми: корупція в деталях» було оприлюднено інформацію, що, згідно з інформацією з публічних онлайн-сервісів відстеження повітряних суден, чартерний літак, на якому Зеленський 8 січня терміново повертався зі столиці Оману Маската до Києва, нібито прибув в Оман з Москви. За даними журналістів, цим літаком прибув секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.

У зв’язку з цим керівник ОПУ Андрій Єрмак заявив, що журналістське розслідування не має ніякого об’єктивного затвердження і не підкріплено фактами.

Офіс Президента України чекає від програми «Схеми» спростування відомостей, що не відповідають дійсності, і звертається до суду з позовом, в якому має намір вимагати спростувань і вибачень.

Comments

Новости