Connect with us

Культура

Дзідзьо випустили пісню про кохання (Відео) — Українські новини


Знаменита українська співачка Оля Цибульська Зроби Особливий сюрприз до Дня святого Валентина.

Композиція — це своєрідній лайфхак від Олі Цібульської для тих жінок, Які Втома буті добре дівчінкою и больше не хотят чекати перший крок від чоловіків. Саме тому в День святого Валентина відбулася анонсована Прем'єра пісні Prosecco. За словами Олі Цібульської, трек поможет всім дівчатам, Які проводять цею вечір без парі, помітіті чоловічу Рамус вокруг и отрімуваті удовольствие от неї.

Цікаво, что автором слів і музики виступили сама артистка. Аджея Оля Цибульська з власного досвіду знає: щоб зізнатіся чоловікові в найвідвертішіх Бажанов и Нарешті перевести отношения на Інший рівень, зазвічай, Досить вечора п'ятниці в компании подруг и пляшки хорошого просеко.

Чи не буває НЕ Улюблених чоловіків — буває мало просеко,

— грайліво прокоментувала співачка.

Кроме цього, в новій пісні Оля Цибульська поділілася 5 кроками спокушання чоловіків:

1. Купи ту річ, в Якій будеш почуваті собі дико сексуальної — "туфлі від Gucci", "сукню з Мілана", мережівну білізну або червону помаду — вірішуєш ти. Про гроші не думай, це інвестиції!

NK в День святого Валентина порадувала шанувальників новим гарячим кліпом (Відео)

2. Щоб ВІН захотів зняти всі інше, "Одягни" то, что зняти Неможливо. Це улюблений аромат, Який зведена его з розуму. Я Довго шукала такий, тому створі власний.

3. Прімір кілька відвертіх образів, сфотографуйте себе в дзеркалі и відправ Йому З ПИТАНЬ: "Допоможи! Що одягнуті на побачення?"

4. Позовна подругам и поясни, что вам терміново треба танцювати.

5. Не вважаю віпіті келиха просеко. Вночі подзвоні Йому з Проханов: "Забери мене, boy". Чи не уточнюй, куди Саме.

З нагоди прем'єри треку Prosecco Оля Цибульська такоже запустила іменну інстаграм-маску, яка Аналізує лица дівчини и розкріває одну з головних жіночих Таємниць — яка вона после кількох келіхів просеко. Найпопулярнішімі з них — "пишу колишня", "займаюся любов'ю в машині" і "знову хочу Олега Винника".

Comments

Новости